Název profese Instalatéři - pracovníci na úseku místních vodovodů a kanalizací, údržba vodo-topo
Místo výkonu práce Karolinka
Přidáno 4.3.2024

Zaměstnavatel Městský bytový podnik Karolinka, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66974040

INSTALATÉŘI - PRACOVNÍCI NA ÚSEKU MÍSTNÍCH VODOVODŮ A KANALIZACÍ, ÚDRŽBA VODO-TOPO

POŽADUJEME: vyučen v oboru instalatér, praxe na úseku vodo-topo-plyn min. 3 roky, praxe na úseku místních vodovodů, čistíren odpadních vod a kanalizací výhodou, řidičský průkaz skupiny: B, C, T a další výhodou. Profesní, strojnický a svářečský průkaz výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: vnitřní i vnější instalace vodovodních, topných a kanalizačních potrubí, jejich správu a případné opravy a s nimi spojených zařízení (baterií, ventilů, van, dřezů, záchodů, plynových spotřebičů, výměníkových stanic atd.). Obsluha čističky odpadních vod a čerpací stanice. Kromě tvorby jednotlivých částí systémů se stará o montáž a údržbu sítí pro distribuci vody a tepla. Montuje a opravuje regulační a měřicí techniku a podle předepsaných norem kontroluje těsnost a tlak.
PRVNÍ KONTAKT: e-mail: krcmar.bp@mukarolinka.cz, popř. i telefonicky Ing. Milan Krčmář, tel. 730 894 714
ov.tel. 1.3.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
Vsetín
Vsetín
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Vsetín
Vsetín
Vsetín

Kontaktní údaje

Mzda

od 23500

U společnosti Městský bytový podnik Karolinka, příspěvková organizace momentálně neevidujeme kromě pozice Instalatéři - pracovníci na úseku místních vodovodů a kanalizací, údržba vodo-topo žádná další volná místa

Volné pracovní místo Instalatéři - pracovníci na úseku místních vodovodů a kanalizací, údržba vodo-topo je vystaveno v regionu Vsetín .