Název profese Zahradník/ce - řidič/ka
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Městské lesy a zeleň, s. r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67022440

NÁPLŇ PRÁCE: ošetření dřevin ořezem, plotostřihem, realizace sadových úprav - výsadba okrasných keřů a stromů, kosení travnatých ploch profesionálními sekačkami, přeprava materiálu, frézování pařezů aj. zahradnické práce v zeleni.
POŽADUJEME: ŘP skupiny B, T, C, vzdělání nejlépe v oboru zahradník - zemědělec nebo zaučíme, praxe v oboru vítána, organizační schopnosti, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost.
NABÍZÍME: možnost prodloužení na neurčito, jistotu stabilního zaměstnání i na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, zázemí prosperující společnosti, nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, prémie dle ohodnocení, příspěvek na stravování.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 775 554 010, nebo e-mailem na adresu jurecka@melesy.cz.
ov. 20.3.