Název profese Skupináři - řidiči referentského vozidla
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Městské lesy a zeleň, s. r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67022434

NÁPLŇ PRÁCE: dle zadání vedoucího střediska - zajištění práce zaměstnancům, jejich rozvoz na jednotlivá pracoviště dle přijatých zakázek, převzetí a předání zakázek z OKS - s referentem městské zeleně, kontrolní činnost pracovníků v zeleni, dále na zakázkách zajišťuje průběžné doplňování PHM, zajištění oprav pro sekačky aj. stroje, nákup a přepravu okrasného aj. materiálu na zakázky.
POŽADUJEME ZNALOST:
- technologických postupů v ošetřování zeleně (okrasných dřevin, stromů, květin,
letniček, trvalek a růží),
- technologických postupů při realizaci sadových úprav a výsadeb vzrostlých
stromů,
- kosení travnatých ploch podle druhu zařazení,
- zakládání travnatých ploch aj. zahradnické práce v zeleni,
- základní znalost práce s PC - Excel, Word, internet,
- SŠ vzdělání nebo vyučení v oboru zahradník - zemědělec
- ŘP skupiny B
- praxe v oboru vítána,
- požadujeme komunikační a organizační schopnosti, schopnost řídit pracovní skupinu, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost.
NABÍZÍME: možnost prodloužení na neurčito, jistotu stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, zázemí prosperující společnosti, nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, prémie dle ohodnocení, příspěvek na stravování.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 775 554 010, nebo e-mailem na adresu jurecka@melesy.cz.
ov. 20.3.