Název profese Sociální pracovníci
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 21.4.2024

Zaměstnavatel Hrádek, domov pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67047086

Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

Plat: 10. platová třída (výše platu je určena dle platových tabulek v závislosti na započitatelné praxi na základě Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.)

Náplň práce:
- Komunikace se zájemci o sociální službu a jejich blízkými, příjem klientů do služby, vedení sociální dokumentace včetně vyhodnocování a plnění individuálních plánů, zabezpečení sociální agendy, včetně komunikace s dalšími úřady, monitoring kvality poskytované péče, poskytování odborného poradenství v kontextu sociálních služeb, práce v IS Cygnus 2.

Požadavky:
- Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
- Znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a vyhlášky č. 505/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, včetně problematiky standardů kvality.
- Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
- Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet).
- Komunikační a organizační schopnosti, iniciativa.
- Schopnost samostatné i týmové práce.
- Zodpovědnost, spolehlivost.
- Praxe v sociální oblasti výhodou.
- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.

Nabízíme:
- Služební notebook a mobilní telefon.
- Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje.
- 25 dnů dovolené/kalendářní rok.
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování.
- Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:30-15:00.