Název profese Řidič sk. C+E s profesním průkazem
Místo výkonu práce Měnín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel WC Servis s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67016813

První kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. C+E s profesním průkazem:
Náplň práce: pravidelné čištění a sanitace mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále obsluha svěřeného servisního vozidla.
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.
Nabízíme: zajímavé odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní rozrůstající se české společnosti, motivační bonusy dle odvedené práce a další benefity.

Zaměstnanecké výhody: Mobilní služební telefon, motivační bonusy, zaměstnanecké benefity a příspěvky nad rámec mzdy.