Název profese Řidiči sk. B + E (servisní technici)
Místo výkonu práce Rožmitál pod Třemšínem
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel WC Servis s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67016915

Pozice: Řidiči sk. B + E ( servisní technici )
Kontakt: Kovář Jan, tel.: 774 568 040, e-mail: kovar@wcservis.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. B+E:
Náplň práce:
pravidelné čištění a sanitace mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále obsluha svěřeného servisního vozidla.
Požadujeme:
řidičské oprávnění sk. B+E, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.
Nabízíme:
zajímavé odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní rozrůstající se české společnosti, motivační bonusy dle odvedené práce a další benefity.
Mobilní telefon, příspěvek na dopravu do zaměstnání a další zaměstnanecké benefity
Nástup od 1.6.2024 na dobu určitou do 31.5.2025. Mzda: 40 000,- až 50 000,- Kč
Místo výkonu práce: Rožmitál pod Třemšínem