Název profese Řidič sk. B + E pro rozvoz a servis mobilních toaletních kabin
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel WC Servis s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66971989

1. kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM. Tel.: 774 568 040, e-mail: kovar@wcservis.cz

Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. B (řidič. oprávnění sk. E výhodou)
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B (řidič. oprávnění sk. E výhodou), časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.

Náplň práce: pravidelné čištění a sanitace mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále obsluha svěřeného servisního vozidla.

Nabízíme: zajímavé odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní rozrůstající se české společnosti, motivační bonusy dle odvedené práce a další benefity.

Zaměstnanecké výhody: mobilní služební telefon, motivační bonusy, zaměstnanecké benefity a příspěvky nad rámec mzdy

Mzda

od 40000 do 50000

Volné pracovní místo Řidič sk. B + E pro rozvoz a servis mobilních toaletních kabin je vystaveno v regionu Ostrava-město .