Název profese Firemní IT- správce sítě junior
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel FIEDLER AMS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 66889686

Fiedler jsou čeští vývojáři a výrobci chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Pracujeme nejen pro peníze ale i pro dobrý pocit. Naše řešení pomáhá, aby nám tekla čistá voda, aby se dalo v řekách koupat, abychom věděli včas o blížící se velké vodě, aby se zpřesnila předpověď počasí. Hledáme právě Vás, pokud máte nápady a chcete je realizovat, máte chuť pracovat a aktivně se zapojit do chodu firmy.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání, znalost síťování (TCP/IP), zkušenosti s nastavením síťových prvků (switch, router, AP apod.), VLAN, Site-to-site VPN, IPsec, SSL, Linux vítána, případně zkušenosti se skriptováním a automatizací, znalost některého cloudového software vítána (VMware, OpenStack, AWS), aktivní přístup k řešení technických problémů a trpělivost při jednání s uživateli.
Náplň práce: správa a konfigurace sítí datového centra, instalace, konfigurace a správa firemní LAN, sledování a vyhodnocování bezpečnostních rizik, správa firewallu a virtuálních síťových prvků, vylepšování automatického monitoringu, řešení SW a HW problémů, výpomoc programátorům, implementace firemních a systémových aplikací a programů, případně částečně vývoj a integrace programového vybavení či správa a plynulý chod námi vyvíjených aplikací, příjem a evidence požadavků od uživatelů HelpDesk, zapojení se do testování nových verzí aplikací.
Zaměstnanecké výhody: zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a iniciativy, práce na zajímavých projektech, firemní benefity, tvůrčí vědecké prostředí, sick days, možnost využití HomeOffice.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce České Budějovice

České Budějovice
40000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
60000 - 75000 Kč za měsíc
40000 - 50000 Kč za měsíc
35000 - 45000 Kč za měsíc

Mzda

od 40000 do 60000

Volné pracovní místo Firemní IT- správce sítě junior je vystaveno v regionu České Budějovice .