Název profese Správa IT- správce serverů- admin junior
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel FIEDLER AMS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 66889690

Fiedler jsou čeští vývojáři a výrobci chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Pracujeme nejen pro peníze ale i pro dobrý pocit. Naše řešení pomáhá, aby nám tekla čistá voda, aby se dalo v řekách koupat, abychom věděli včas o blížící se velké vodě, aby se zpřesnila předpověď počasí. Hledáme právě Vás, pokud máte nápady a chcete je realizovat, máte chuť pracovat a aktivně se zapojit do chodu firmy.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání, Linux admin dovednosti (Redhat, CentOS), výborná orientace v HW a SW, znalosti síťování (TCP/IP), znalost JavaScript, či základní znalost Python, zkušenosti se správou a konfigurací softwarových balíků, aplikací, zkušenosti s programováním, skriptováním či automatizací vítány.
Náplň práce: správa (monitoring, kontrola a údržba) serverů, síťových prvků a konektivity, prostředí Linux, platformy VMware, Proxmox, OpenStack, aktualizace a zálohování OS, údržba dat, správa síťové infrastruktury (aktivní, pasivní), instalace a konfigurace SW, parametrizace aplikací, příprava ITC pracovního prostředí pro zaměstnance- účty, přístupy, HW, SW, méně často helpdesk interních požadavků, výpomoc programátorům, vývoj a integrace programového vybavení, monitoring a správa cloudu, případně částečně správa a plynulý chod námi vyvíjených aplikací.
Zaměstnanecké výhody: dobré finanční ohodnocení dle zkušeností a iniciativy, práce na zajímavých projektech, firemní benefity, tvůrčí vědecké prostředí, sick days, možnost využití HomeOffice.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce České Budějovice

České Budějovice
40000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
60000 - 75000 Kč za měsíc
40000 - 50000 Kč za měsíc
35000 - 45000 Kč za měsíc

Mzda

od 40000 do 60000

Volné pracovní místo Správa IT- správce serverů- admin junior je vystaveno v regionu České Budějovice .