Název profese Servisní a instalační technik/čka
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel FIEDLER AMS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67029802

Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.
Náplň práce: zajištění instalací vyrobených zařízení a jejich uvedení do provozu; zajištění příslušného servisu a poradenství zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků; aktivní řízení služebního automobilu; administrativa spojená s činností servisního technika (kniha jízd apod.); údržba a preventivní kontroly podle potřeby; asistence ve spolupráci s vývojáři elektroniky a výrobou- poskytování zpětné vazby z vlastních zkušeností při instalacích; práce v interním informačním systému, příp. v dalších datových nástrojích; aktivní spolupráce s interními odděleními společnosti (výroba, nákup, odbyt, expedice).
Co je pro nás důležité: plánovací a organizační schopnosti; komunikativnost a schopnost hledat řešení; samostatnost, důslednost, strategické uvažování; znalost čtení výkresové dokumentace; práce na PC.
Požadujeme: odbornou způsobilost - Z. 250/ 2021 Sb. (NV 194/2022 Sb.); vzdělání technického, ideálně elektrotechnického směru; pečlivost, systematičnost, schopnost určovat priority; čtení elektronických schémat a orientaci ve značení elektronických součástek; řidičský průkaz- aktivní řidič.
Nabízíme:jednosměnný provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; firemní telefon; moderní pracovní prostředí; profesní růst s možností podílet se na vývoji vlastních elektronických přístrojů; konzultace a rady při zaškolování; flexibilní pracovní dobu na základě pracovních výsledků.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.