Název profese Správce sítě-administrátor IT, linux
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel FIEDLER AMS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 66889692

Fiedler jsou čeští vývojáři a výrobci chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Pracujeme nejen pro peníze, ale i pro dobrý pocit. Naše řešení pomáhá, aby nám tekla čistá voda, aby se dalo v řekách koupat, abychom věděli včas o blížící se velké vodě, aby se zpřesnila předpověď počasí. Hledáme právě Vás, pokud máte nápady a chcete je realizovat, máte chuť pracovat a aktivně se zapojit do chodu firmy.
Požadujeme: Linux admin dovednosti, znalosti síťování (TCP/IP), zkušenosti se skriptováním/ automatizací.
Náplň práce: správa serverů a síťové infrastruktury, OS Linux; aktualizace a zálohování OS; sledování a vyhodnocování bezpečnostních rizik; výpomoc programátorům a integrace jejich programového vybavení; monitoring a správa cloudu, případně částečně správa a plynulý chod námi vyvíjených aplikací; platformy VMware, Proxmox, OpenStack.
Požadujeme: Linux admin dovednosti; znalosti síťování (TCP/IP); znalost databází vítána; zkušenosti se správou a konfigurací softwarových balíků, aplikací, zkušenosti se skriptováním/ automatizací.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a iniciativy; práci na interesantních projektech; firemní benefity; tvůrčí vědecké prostředí; sick days; možnost využití homeoffice.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.