Název profese Obsluha CNC
Místo výkonu práce Třemošnice
Přidáno 2.2.2024

Zaměstnavatel KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 364380

Místo výkonu práce: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů, dodržování pracovních standardů.
POŽADAVKY: Zkušenost s obsluhou CNC strojů výhodou, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provoze.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost kariérního postupu, jazykové kurzy a další vzdělávání, výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelna a příspěvek na stravování, věrnostní odměny.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.