Název profese Samoseřizujícíc obsluha CNC
Místo výkonu práce Třemošnice
Přidáno 10.1.2024

Zaměstnavatel KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 15
Reference 66703111

Místo výkonu práce: KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov č.p. 1, 538 43 Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha stroje, seřízení, příprava nástrojů, výroba dílů forem, výroba podle výkresů, technologických postupů a 3D dat.
POŽADUJEME: Zkušenost s obsluhou CNC strojů
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, stravenkový paušál.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.