Název profese Obsluha CNC - vhodné i pro ženy
Místo výkonu práce Třemošnice
Přidáno 12.1.2024

Zaměstnavatel KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 366743

Pracoviště: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
Náplň práce: obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a
dodržování pracovních standardů
Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na k.altmannova@kovolis-hedvikov.cz nebo l.vesela@kovolis-hedvikov.cz, poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky s Altmannovou Kateřinou, tel. 469619117 nebo 773771217 nebo s Libuší Veselou, tel. 469619110 nebo 777619110.