Název profese Strojník pro obsluhu bagru CAT 317
Místo výkonu práce Třeboň
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Lesostavby Třeboň a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66984396

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po-pá 7:30 - 16:00)
Jaká bude vaše pracovní náplň?
- Obsluha pásového rypadla CAT 317.
- Zemní výkopové práce při dopravních a vodohospodářských stavbách.
- Údržba, čištění a drobné opravy svěřeného stroje.
Jaké jsou naše požadavky?
- Zkušenosti s obsluhou strojní mechanizace - praxe 2 roky (zručný absolvent vítán).
- Řidičský průkaz B, výhodou C.
- Strojnický průkaz na pásová rypadla - vydání, obnovu nebo rozšíření průkazu zajistíme.
- Manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost.
Co vám můžeme nabídnout?
- Dobré mzdové ohodnocení - hrubá mzda od 140,- Kč/hod + příplatky za obsluhu stroje + odměny vedoucího až 12 000,- Kč ročně, příplatky za přesčasy, aj.
- Benefity - Dovolená 25 dní, denní stravné od 129,- Kč, dárkové balíčky, příspěvky na životní pojištění, zajištění školení.
- Práci na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz od PO - PÁ, prac. doba cca 7:00 - 15:30.
- Pracoviště Třeboň - dle stavebních zakázek.
- Nástup možný ihned.