Název profese Svářeč
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 5.1.2024

Zaměstnavatel VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENTSTVÍ a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 66702359

KONTAKT - Pavla Němčicová Ing., e-mail: pavla.nemcicova@witkowitz.cz

Požadavky:
- SŠ vzdělání/ vyučení v technickém oboru
- manuální zručnost
- praxe v oblasti svařování pro energetiku

- svářečská metoda 141 (argonové svařování)
141 T BW FM1-4 S s ?12 D?50 H-L045(nebo PF, PC) ss nb
141 P FW FM1-4 t?8 PF ml
141 P FW FM1-4 t?8 PD ml

- svářečská metoda 111 (svařování obalenou elektrodou)
111 T BW FM1-4 B s ?12 D?108 H-L045(nebo PF, PC) ss nb
111 P FW FM1-4 t?8 PF ml
111 P FW FM1-4 t?8 PD ml

- kvalifikace svářečů dle EN 9606-1

- svářečská metoda 135 (svařování v atmosféře ochr. plynů)
135 T BW FM1-3 S s ?12 PF ss nb
135 T BW FM1-3 S s ?12 PC ss nb
135 P FW FM1-3 t?8 PF ml
135 P FW FM1-3 t?8 PD ml

- znalost čtení výkresové dokumentace, orientace ve WPS
- jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- samostatnost
- flexibilita
- práce v kolektivu

Náplň práce:
- svařování dle technické dokumentace (potrubí, tlakové nádoby, kotlová tělesa, atd.)

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Benefity: příspěvek na stravování, příplatek za riziko, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání

Mzda

od 26000 do 33000

Volné pracovní místo Svářeč je vystaveno v regionu Ostrava-město .