Název profese Elektrikář
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 5.1.2024

Zaměstnavatel VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENTSTVÍ a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66934520

1. kontakt e-mailem: pavla.nemcicova@vitkovice.cz

Náplň práce:
- Provádění údržby, běžných, středních a generálních oprav na strojích a elektro zařízeních
a jeřábech

Požadavky:
- Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/78 Sb., § 6
- Znalost práce v oboru silnoproud vítána
- Znalost práce na mostových jeřábech
- Práce dle výkresové dokumentace
- Znalost práce a praxe na VN
- Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, firemní vzdělávání

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, nejlépe přiložte stručný životopis.
Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Nástup možný ihned.

Mzda

od 26000 do 30000

Volné pracovní místo Elektrikář je vystaveno v regionu Ostrava-město .