Název profese Strojní zámečník (kotlář)
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 5.1.2024

Zaměstnavatel VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENTSTVÍ a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66756903

KONTAKT - Pavla Němčicová Ing., e-mail: pavla.nemcicova@witkowitz.cz

Požadavky:
- SOU - vyučen ve strojírenském oboru
- znalost výkresové dokumentace
- praktická zkušenost se slícováním, úpravou a montáží dílů v energetice (potrubí, tlakové nádoby)
- praktická zkušenost se slícováním, úpravou a montáží dílů svařenců a ocelových konstrukcí
- svářečský průkaz - Z-E1, Z-M1, Z-G1
- paličský průkaz
- vazačské osvědčení výhodou
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- samostatnost
- flexibilita
- práce v kolektivu

Náplň práce:
- broušení komponentů dle výkresové dokumentace
- stěhování komponentů dle výkresové dokumentace
- pálení komponentů dle výkresové dokumentace

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příplatek za práci v riziku, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání

Mzda

od 23000 do 25000

Volné pracovní místo Strojní zámečník (kotlář) je vystaveno v regionu Ostrava-město .