Název profese IT Specialisté/ IT Business analytici LOG
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 7.3.2024

Zaměstnavatel ŠKODA AUTO a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67034596

Nečesaný Jiří Bc., tel.: 326 816 804, e-mail: Jiri.Necesany@skoda-auto.cz
Náplň práce:
- Koordinace a spolupráce s ostatními oddeleními IT koncernu VW a Škoda IT, odpovednými zástupci koncernu VW a externími dodavateli za úcelem prípravy návrhu systému spolu s vazbou na závislé IT služby
- Prokazování funkcnosti a vyhodnocování reaktivních problému v IT systémech v rámci své odpovednosti
- Rešení incidentu v rámci kritických podnikových aplikací
- Podpora uživatelu z hlediska VW AG po celém svete v aplikacním prostredí
- Analyzuje požadavky zákazníku na IT služby - pro koncern
- Projednává požadavky zákazníku na IT služby - pro koncern
- Navrhuje technická rešení požadavku na IT služby - v rámci koncernu
- Vypracovává popis vývoje, implementace a operování aplikace - v rámci koncernu
- Udržuje provoz IT služby - v rámci koncernu
- Udržuje technickou dokumentaci - v rámci své pusobnosti
- Organizuje plány zálohování a obnovy IT systému/služeb - pro koncern
- Provádí vývoj aplikace - pro koncern
- Analyzuje zdrojový kód IT aplikace
- Projednává provoz IT služby - v rámci koncernu
- Koordinuje testování IT rešení - v rámci koncernu
- Analyzuje reaktivní problémy v IT službách - pro koncern
- požadujeme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
- požadujeme minimálně bakalářské vzdělání, zaměření na IT výhodou,
- pracovní zkušenosti se zaměřením na IT výhdou