Název profese Výzkumný pracovník / pracovnice v oboru mikrobiologie vody
Místo výkonu práce Praha 6
Přidáno 15.4.2024

Volné od 15.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka se zaměřuje na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

Odbor analýz a hodnocení složek životního prostředí VÚV TGM, v. v. i., pracoviště Praha hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Výzkumný pracovník / pracovnice v oboru mikrobiologie vody.

Více informací o společnosti naleznete na www.vuv.cz.

Náplň práce:
• mikrobiologické analýzy všech typů vod v systému akreditované laboratoře
• detekce mikrobiologických agens s využitím molekulárně-biologických metod
• terénní práce - odběry vzorků vod a jiných matric
• řešení výzkumných projektů
• publikační činnost

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v oboru mikrobiologie nebo molekulární biologie
• počítačové dovednosti (MS Office - Excel, Word)
• znalost AJ
• ŘP sk. B
• samostatnost, spolehlivost, analytická zručnost, aktivita, stabilita

Nabízíme:
• zajímavou a různorodou náplň práce v přátelském kolektivu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
• 5 - 6 týdnů dovolené
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: možný od května 2024

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis k rukám RNDr. Hany Zvěřinové Mlejnkové, Ph.D. (vedoucí Oddělení mikrobiologie vody a hydrobiologie) na emailovou adresu hana.mlejnkova@vuv.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 15. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.