Název profese Projektant pozemních staveb - samostatný projektant - vhodné i pro absolventy
Místo výkonu práce Turnov - okres Semily
Přidáno 8.4.2024

Volné od 8.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Design 4 - projekty staveb, s.r.o. - společnost zabývající se projekční a inženýrskou přípravou.

Více informací o společnosti naleznete na www.design4.cz.

Náplň práce:
• projektování novostaveb a rekonstrukcí pozemních staveb
• zpracování jednotlivých stupňů projektových dokumentací
• komunikace a koordinace s projektanty ostatních profesních částí
• komunikace s úřady státní správy

Požadujeme:
• VŠ stavebního zaměření (i absolvent), případně SŠ (i absolvent)
• znalost MS Office
• znalost kreslícího programu AutoCAD nebo obdobného
• technické myšlení, samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
• aktivní pojetí práce a snahu učit se novým věcem
• týmového ducha
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• práci na zajímavých projektech pozemních staveb
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• možnost profesního růstu s dlouhodobou perspektivou
• benefity, systém finančních odměn z ukončených zakázek
• náborový příspěvek ve výši 1 mzdy po ukončení zkušební doby

Smluvní mzda ve výši 50 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Turnov - okres Semily

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, kontaktujte nás na design4@design4.cz, nebo na +420 603 827 493.

Poskytnuté údaje považujeme za důvěrné.