Název profese Supervizor montáží a staveb (m, ž)
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 20.5.2024

Zaměstnavatel BEUMER Group Republic a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67055824

NÁPLŇ PRÁCE:
o supervize a vedení montáží zařízení včetně předmontážních prací fy BEUMER Group
o zprovozňování zařízení (mechanická a elektrická část řízení)
o posuzování kvalifikace dodavatelů a splnění kvalitativních předpokladů (certifikace, dokumentace apod.)
o kontrola průběhu výroby a montáže dodávaného zařízení a materiálu na stavbu a správa k tomu potřebné dokumentace
o dohled nad dodržováním časového harmonogramu prací a efektivní komunikace s projekčním týmem
o aktivní účast na záruční a pozáruční servisní činnosti spolu s naším Customer Support oddělením
o aktivně pracovat s procesy a standardy definovanými pro instalaci a uvádění zařízení do provozu
o komunikace se zákazníkem a dodavateli (výrobní a montážní firmy)
o pravidelné školení týmu Supervizorů v souladu s našimi provozními postupy
o logistické řízení staveniště včetně manipulace s materiálem subdodavatelů
o zabezpečit pracoviště a zařízení společnosti bezpečným a profesionálním způsobem
o komunikace se zákazníkem a dodavateli (výrobní a montážní firmy
POŽADUJEME:
o VŠ strojního / elektrotechnického zaměření
o znalost AJ podmínkou (min. úroveň B2) + jakýkoliv další jazyk výhodou
o 5 let praxe na podobné pozici NEBO v příbuzném oboru NEBO relevantní a prokázaná praxe na této pozici
o samostatnost a logický úsudek, silné organizační a komunikační schopnosti
o schopnost aktivně se podílet na řešeních případných technických komplikací v průběhu výstavby a montáže a po jejich schválení dohlédnout na zjednání efektivní nápravy
o schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost proti stresu
o zájem cestovat a pracovat na projektech převážně v zahraničí
o schopnost čtení strojní výkresové dokumentace, elektro výkresy výhodou
o znalost programu AutoCAD (prohlížení, tisk, odměření z výkresů)
o všeobecná znalost výrobního procesu ve strojírenství (technologie, svary, povrchové úpravy apod.)
o orientace v normách oboru strojírenství výhodou
o základní znalost elektro a principů řízení výhodou
o řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
o trestní bezúhonnost
NABÍZÍME:
o platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
o po zapracování, dle výkonu 2x ročně polovinu 13. platu
o zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské skupiny
o skvělá příležitost k rozvoji i práci v našich dalších mezinárodních pobočkách
o práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
o flexibilní pracovní dobu
o 5 týdnů dovolené
o příspěvek na stravování
o služební notebook a mobilní telefon
Kontakt: e-mailem