Název profese Elektrotechnik / Elektroinženýr (m, ž)
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 20.5.2024

Zaměstnavatel BEUMER Group Republic a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67055825

NÁPLŇ PRÁCE:
o Příprava projektové dokumentace elektro komplexních projektů z oblasti zaměření naší společnosti - pásová doprava, dopravní trasy a systémy pro manipulaci se sypkými materiály
o Řízení částí komplexních projektů v oblasti měření, regulace a automatizace
o Uvádění dopravníků do provozu, parametrizování PLC a síťových připojení
o Spolupráce s obchodním oddělením, s týmem projektových manažerů, supervizorů staveb a oddělením konstrukce
o Komunikace se zákazníky a subdodavateli, řešení neshod, změn
o Spolupráce v rámci skupiny na mezinárodní úrovni
POŽADUJEME:
o VŠ vzdělání v oboru elektro, slaboproud, měření a regulace, technická kybernetika o znalost AJ podmínkou (min. úroveň B2) + jakýkoliv další jazyk výhodou
o min. 5 let praxe v této oblasti NEBO zkušenosti s vývojem PLC kódu
o Schopnost jednat na úrovni s technickým projektovým řízením / managementu a stakeholderů o silné komunikační dovednosti o zkušenosti s CAE-Tool EPLAN
o zkušenosti s tvorbou a zpracováním projektové elektro dokumentace a výkresů
o zkušenosti s oživováním slaboproudých elektronických zařízení, rozvaděčů a pohonů
o komunikativnost, proaktivní přístup, týmový hráč, pečlivost
o orientace ve standardech oboru strojírenství
o ochota cestovat po celém světě v závislosti na projektech
o znalost práce s MS Word, Excel, Outlook, Powerpoint
o řidičský průkaz, aktivní řidič
o čistý trestní rejstřík
NABÍZÍME:
o platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
o po zapracování, dle výkonu 2x ročně polovinu 13. platu
o zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské skupiny
o skvělá příležitost k rozvoji i práci v našich dalších mezinárodních pobočkách
o práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
o flexibilní pracovní dobu
o 5 týdnů dovolené
o příspěvek na stravování
o služební notebook a mobilní telefon
Kontakt: e-mailem