Název profese Pracovníci v sociálních službách - HPP
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 18.4.2024

Zaměstnavatel Domov Jitka o.p.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67014114

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Nástup možný po dohodě ihned.
Možnost spolupráce i na PP-zkráceny, DPP a DPČ.
SMĚNNOST: Dle domluvy se zaměstnavatelem.
POŽADUJEME: Řidičský průkaz skupiny B - výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Přímá péče u osob se zdravotním postižením, včetně aktivizačních činností. Součástí práce je také zajištění provozu v oblasti stravování, úklidu, praní prádla a práce v rámci údržby v Domově Jitka.
NABÍZÍME: Příspěvek na stravování, rozvoj profesních kompetencí v sociální oblasti.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 9:00 h. do 15:00 h., paní Mgr. Zgarbová Lenka, tel.: 733 605 042, nebo e-mailem na adresu: socialni@domovjitka.cz
ov.e.16.4.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
39000 - 53000 Kč za měsíc
SH Job Partners s.r.o.
Vsetín
Vsetín
40000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Vsetín
Vsetín
Vsetín

Mzda

od 25000

U společnosti Domov Jitka o.p.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Pracovníci v sociálních službách - HPP žádná další volná místa

Volné pracovní místo Pracovníci v sociálních službách - HPP je vystaveno v regionu Vsetín .