Název profese Sociální pracovník/ce do Sociální rehabilitace
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Centrum ÁČKO, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67018523

NÁPLŇ PRÁCE: hledáme sociálního pracovníka pro práci v sociální rehabilitaci s dětmi a mladými dospělými s PAS, ADHD a přidruženým mentálním postižením.
POŽADUJEME: vysokoškolské vzdělání, splnění vzdělání na pozici sociálního pracovníka dle 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Vítáme znalost problematiky a metod práce s osobami s PAS a ADHD. ŘP skupiny B výhodou, flexibilita, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost.
NABÍZÍME: možnost prodloužení pracovního poměru, FKSP, 5 týdnů dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: životopis nebo případné dotazy zasílejte na: veronika.nosalkova@centrum-acko.cz.
ov. 12.3.