Název profese Pracovníci v sociálních službách - osobní asistenti u dětí/osob se zdravotním postižením
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Auxilium o.p.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67042447

PP na dobu určitou s možností prodloužení, jedná se o práci po celém okrese Vsetín.

POŽADUJEME: vysokou míru sociálních kompetencí, empatii, asertivitu, flexibilitu, ochotu neést osobní odpovědnost - individuální práce v terénu, ale i být týmovým hráčem v kolektivu asistentů. Kurz pracovníka v sociálních službách nutný až po roce práce. Nutností řidičské oprávnění.
NÁPLŇ PRÁCE: pracovník vykonává osobní asistenci u dětí a mladších dosplěých ve věku do 40 let, přavažující cílová skupina jsou osoby s autismem a těžkým kombinovným postižením. Výkon práce je realizován v jedné směně s nepravidelným počátkem, práce i o víkendech.
NABÍZÍME: neustálé vzdělávání a osobní růst, práce v rodinné atmosféře.

PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu: auxilium@auxilium.cz nebo telefonicky paní Božena Mikulíková, tel.: 603 823 293 v pracovní dny do 16 hodin.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
Vsetín
Vsetín
Vsetín
Vsetín
Vsetín
33500 - 44000 Kč za měsíc
SH Job Partners s.r.o.

Mzda

od 18750 do 24750

Volné pracovní místo Pracovníci v sociálních službách - osobní asistenti u dětí/osob se zdravotním postižením je vystaveno v regionu Vsetín .