Název profese Sociální pracovník/ce, vedoucí služby
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Auxilium o.p.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 66975820

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, VEDOUCÍ SLUŽBY
POŽADUJEME: Vysoký stupeń sociálních kompetencí, flexibilitu, samostatnost i schopnost pracovat v týmu. Celoživotní vzdělávání. Přednost mají osoby se zkušeností práce v neziskové organizaci, znalost problematiky autismu. Řidičské oprávnění sk. B - nutností.
NÁPLŇ PRÁCE: Výkon sociální práce a aktivity nácviku sociálních dovedností pro cílovou skupinu dětí/osob se ZP. Práce po celém okrese Vsetín, práce formou individuální, nebo skupinové, práce v rodinách, nebo na pracovišti v souladu s individuálním plánem podpory uživatele. Částečným úvazkem vedení týmu 3 osob, výkaznictví.
NABÍZÍME: Neustálé vzdělávání a osobní růst, práce v rodinné atmosféře.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu: auxilium@auxilium.cz nebo telefonicky paní Božena Mikulíková, tel.: 603 823 293 v pracovní dny do 17 hodin.
Ov.tel.: 3.4.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
25000 - 28000 Kč za měsíc
HAPI s.r.o.
Vsetín
50000 - 70000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Vsetín
35000 - 45000 Kč za měsíc
Vsetín
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Vsetín
Vsetín

Mzda

od 28000 do 35000

Volné pracovní místo Sociální pracovník/ce, vedoucí služby je vystaveno v regionu Vsetín .