Název profese Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 3.12.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel KM konsult s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Trvání prac. poměru od 6.1.2020 do 30.6.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Obrábění kovových dílců, práce s výkresovou dokumentací, práce s měřidly, běžná provozní údržba stroje
- Základní požadavky: Vyučení ve strojírenském oboru, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, smysl pro přesnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem
- Nabízíme: motivační osobní ohodnocení dle praxe a dovedností, 3 směnný provoz,
možnost profesního růstu, stravenky, 13. plat dle výsledků společnosti
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.+420777 776 355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a podobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Přejít na kontaktní údaje ▼