Název profese Technik/ka - konstruktér/ka
Místo výkonu práce Kurovice
Přidáno 1.2.2024

Zaměstnavatel VINAMET CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67018607

PRACOVIŠTĚ Kurovice u Holešova
- Náplň práce: zavádění nových výrobků, forem, strojů a technologických zařízení do výroby, konstrukce forem
- Požadavky: VŠ strojní zaměření (konstrukce strojů a zařízení), nebo strojírenská technologie (technologie plastů), znalost práce na PC (CAD SolidWorks, DraftSight, CADKEY, autoCAD, Access, MS Office), řidičský průkaz skupiny B, odpovědný přístup k práci, schopnost pracovat samostatně, ochota učit se novým věcem
- Výhodou: předchozí praxe v oboru, znalost problematiky vstřikování plastů, anglický jazyk
- Benefity: Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, Měsíční odměny. Příspěvek na dovolenou a vánoce
- kontakt telefonicky nebo osobně přímo na pracovišti v Kurovicích Po-Pá, 8:00-14:00 hod. (tel. 596 805 811, 724 161 340, Ing. Špoková I., Dudková M. ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vinamet@vinamet.com