Název profese Stavební a investiční technik/ka
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 17.1.2024

Zaměstnavatel Kroměřížské technické služby, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67020001

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: přímý dohled a zodpovědnost za realizace stavebních zakázek, koordinace práce a kontrola pracovního výkonu týmu, kontrola dodržování technologických postupů stavby a BOZP, PO, koordinace kapacit, kontrola plnění harmonogramů, dohled nad rozpočtem, komunikace s projektanty, dodavateli a investory, zimní údržba
- Požadavky: vzdělání v oboru, znalost práce na PC, ŘP B, komunikativnost, spolehlivost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- Benefity: měsíční, pololetní, roční odměny, bonusy, mobilní telefon, bezplatné profesní vzdělání, Sleva na MHD, stravenky, 5 týdnů dovolené
- Kontakt osobně v sídle firmy nebo telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Řehoříková, tel.: 571 130 165), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: rehorikova@kmts.cz.