Název profese Pracovník/ce technické přípravy a výroby
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel FORT- PLASTY s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67023961

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: příprava a zpracování nabídek a zakázek (vzduchotechnické systémy z plastů), tvůrčí práce
- Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (strojní, stavební, popř. elektro), praxe není požadována - vhodné i pro absolventy, znalost čtení ve výkresech, nutná znalost práce na PC (AutoCad, word, excel), ŘP sk. B nutný, výhodou je znalost AJ
- nástup možný ihned nebo dohodou
- Benefity: 5 týdnů dovolené, dotované obědy, 13. plat
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: silny@fort-plasty.cz, popř. kontakt dohodnout předem telefonicky v době Po-Pá, 7.00-15.30 hod. (pan Ing. Silný, tel.: 575 755 711).