Název profese Strojírenský dělník - kovodělník - pomocný kalič
Místo výkonu práce Hulín
Přidáno 3.12.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel KM konsult s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Trvání prac. poměru od 6.1.2020 do 30.6.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracoviště Hulín
- Náplň práce: základní práce ve strojírenské výrobě, pomocné práce pod vedením odborných pracovníků,výměna kusů v kalících pecích, základní údržba strojů
- Požadujeme: vyučení, práce je vhodná i pro absolventy, zájem o práci ve strojírenské výrobě, ochotu učit se a zájem o další profesní rozvoj, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu, základní zkušenosti ze strojírenské výroby, nabízíme možnost zaučení na pozici pomocného kaliče
- Výhodou: odborné vzdělání ve strojírenském odboru, praxe ve strojírenské výrobě
- Nabízíme: 5.týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, roční odměny v závislosti na výsledcích společnosti, možnost nástupu ihned, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- Bližší informace na tel. čísle: +420 777 776 355 - p. Večerka. Životopisy zasílejte na email: zdenek@kmkonsult.cz.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Přejít na kontaktní údaje ▼